Вы тут:
Главная > Новости > Із скромною зарплатнею, але з маєтком, автівками та елітним рестораном: як живе посадовець «укрспецекспорту»

Із скромною зарплатнею, але з маєтком, автівками та елітним рестораном: як живе посадовець «укрспецекспорту»

Більше 15 років Павло Старинець працює на посадах різного рівня в “Укрспецекспорті”, ніколи не займався бізнесом, але він живе в маєтку площею 630 квадратних метрів з басейном та будинком для прислуги у селі Музичі, що на Київщині.

Маєток був придбаний 2014 року, коли зарплатня посадовця становила 25,6 тисяч гривень на місяць, у 2013 він отримував – 20 тисяч гривень.

Втім, маєток не записаний на посадовця, відповідно, він його і не декларує.

Згідно документації, він належить його матері, яка працювала бухгалтером у Національному банку, а зараз отримує пенсію у розмірі 150 тисяч гривень на рік.

Експерти з нерухомості оцінили вартість будинку у 8 млн грн. + 2-5 тисяч доларів на міс необхідно витрачати на обслуговування маєтку.

Старинець задекларував одну автівку – Honda CR-V 2008 року випуску,але журналісти з’ясували, що він користується Land Rover Sport, яка коштує пиблизно 1,5 млн грн. Ровер щодня з’являється у маєтку, і відвозить його дітей до школи, а потім забирає їх додому. Зареєстрована на іншого чоловіка.

“Але окрім того, що користується ним сім’я чиновника, справжнього власника і без цього впізнати не важко. Свої автівки заступник “Укрспецекспорту” маркує. Сімейні номери 7877 висять і на цьому Land Rover, і на його Honda, яку на відміну від позашляховика за мільйон, посадовець не приховує. Відрізняються тільки букви”, –зазначають в розслідуванні.

Сам Павло їздить на роботу на службовій машині – Toyota Highlander з номерними знаками 7878, зареєстрованими на “Укрспецекспорт”, була придбана за державні кошти і вартує 1,6 млн грн. Але Highlander використовується не лише для роботи. Водій Старинця щодня їздить на ній до елітного рибного ресторану Fisher, возить документи та вирішує інші питання. Звичайно, що ресторану в декларації посадовця немає.

Ще одним Land Rover з номерами 7877, але з іншими буквами, володіє цивільна дружина підприємця. Дружину та її авто посадовець теж не вніс до декларації, хоча виховують разом трьох спільних дітей.

Добавить комментарий

Top