Вы тут:
Главная > Новости > НАБУ під керівництвом САП обшукало компанії, наближені до Порошенка

НАБУ під керівництвом САП обшукало компанії, наближені до Порошенка

19 липня, детективи Національного антикорупційного бюро України під керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, обшукали приміщення ПАТ “Автомобільна Компанія “Богдан Моторс” та спортивного клубу “5 елемент”.

“Слідча дія санкціонована і проводиться в ході розслідування розтрати державного майна в особливо великих розмірах службовими особами міноборони та Генштабу ЗСУ, які у 2015-2018 роках, на думку слідства, незаконно внесли до державного оборонного замовлення спеціальний автомобільний транспорт та здійснили його закупівлю за завищеними цінами. Попередня правова кваліфікація ч. 5 ст. 191 КК”, – повідомляє пресслужба НАБУ.

У компанії “Богдан Моторс” заявили “про надуманість та безпідставність звинувачень НАБУ” та розглядають організацію слідчих дій як політично вмотивований тиск.

“Партія “Європейська Солідарність” заявляє, що в останній день перед виборами ми спостерігаємо за зрежисованою виставою, яка має на меті дискредитацію нашої політичної сили та її лідера”, – йдеться у повідомленні пресслужби партії колишнього президента Петра Порошенка.

“Причому це відбувається у присутності телекамер, які очевидно потрібні для організації політичної “картинки”. Вважаємо, що саме це є головною метою такої “слідчої активності”. Зокрема, першими прибули на місце ведення “слідчих дій” телекамери тих телеканалів, за якими стоять Медведчук, Мураєв та Коломойський, які, очевидно, і є замовниками відповідної провокації”, – стверджують «ЄС».

Також згідно з Єдиним державним реєстром юридичних і фізичних осіб, кінцевими бенефіціарами клубу “5 елемент” є експрезидент Петро Порошенко, народний депутат Ігор Кононенко і колишній перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський, який знову очолив корпорацію “Богдан”.

Добавить комментарий

Top