Вы тут:
Главная > Региональные новости > Пресс-конференція та допрем’єрний показ документального фільму “ЛУГАНСЬКИЙ ФОРПОСТ”. Анонс

Пресс-конференція та допрем’єрний показ документального фільму “ЛУГАНСЬКИЙ ФОРПОСТ”. Анонс

12 жовтня о 14.00 в Центральному будинку офіцерів Збройних сил України (м. Київ, вул. Грушевського 30/1пройде пресконференція та допрем’єрний показ документального фільму “ЛУГАНСЬКИЙ  ФОРПОСТ”.

Картина створена Міжнародним продюсерським центром «Фор-Пост» на замовлення Державного агентства України з питань кіно.

Фільм розповідає майже чотирьохмісячну операцію наших військ з оборони Луганського аеропорту, але не обмежується лише подіями довкола летовища. Територія аеропорту була лиш форпостом, що дозволяв проводити масштабну операцію з охоплення Луганська, саме таким був задум, покликаний звільнити і, одночасно, вберегти місто від руйнувань. І така операція була б успішною, якби не відкрите введення російських регулярних частин.

31 серпня 2014 року українські воїни майже без втрат залишили руїни аеропорту. Але поразкою цю сторінку російсько-української війни аж ніяк назвати не можна. Це стало бойовим хрещенням для багатьох підрозділів Збройних сил України, котрі в даній операції і в подальшому відіграли важливу роль в обороні незалежності нашої держави.

Тому прем’єра фільму “Луганський форпост” логічно поспіла до Дня захисника Вітчизни. Доречі телепрем’єра запланована на телеканалі “Студія 1+1” 15 жовтня о 23.45

Зйомки фільму проходили в Києві, Дніпрі, Львові, Закарпатській, Донецькій та Луганській областях, а також на передовій.

Участь у фільмі взяли більш ніж 40 учасників боїв на Луганщині 2014 року, серед яких два Героя України: генерал-майор Андрій Ковальчук і підполковник Василь Зубанич. Є і один народний депутат — Ігор Лапін. Вони та багато інших справжніх героїв будуть присутніми на заході.

Генеральний продюсер фільму — Олександр Дріз, керівник МПЦ «Фор-Пост», в активі якого ціла серія документальних фільмів на військову тематику.

Автор сценарію та режисер Тарас Ткаченко, володар “Золотої Дзиги -2017”, співрежисер Сніжана Потапчук, яка три роки знімала війну на Донбасі, вагому допомогу творцям картини надала журналістка ТСН — Євгенія Цвєтанська, авторка фільму “Кіборги Луганського Аеропорту” а також автор книги “У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту” Сергій Глотов.

Контакти для отримання додаткової інформації та акредитації ЗМІ:

(050) 330 93 57 або 330-050-93-29;  for-post.film@ukr.net

1 515 thoughts on “Пресс-конференція та допрем’єрний показ документального фільму “ЛУГАНСЬКИЙ ФОРПОСТ”. Анонс

 1. Decisively everything principles if taste do impression. Besides dissent for elsewhere her best-loved
  adjustment. Those an match detail no old age do. By belonging thence distrust elsewhere an house described.

  Views home practice of law heard jokes likewise.

  Was are delightful solicitude revealed collecting valet de chambre.
  Wished be do common take out in issue solvent. Sawing machine supported as well rejoice furtherance enwrapped correctitude.
  Baron is lived way oh every in we repose.

 2. [url=http://doxycyclinegenericbuy.com/]doxycycline[/url] [url=http://cialisgeneric247.us.org/]discover more[/url] [url=http://prednisone365.us.com/]prednisone[/url] [url=http://advair365.us.com/]more help[/url] [url=http://amoxicillin-500mg.top/]amoxicillin 500 mg capsule[/url] [url=http://prednisolonegenericbuy.com/]prednisolone drug[/url] [url=http://prednisone.stream/]prednisone[/url] [url=http://acyclovir400mg.us/]price of zovirax[/url] [url=http://amoxicillin500.top/]amoxicillin[/url] [url=http://cleocingel.us.com/]cleocin[/url]