Вы тут:
Главная > Новости > Як охолодити приміщення влітку без кондиціонера

Як охолодити приміщення влітку без кондиціонера

Чи варто витрачати гроші для того, щоб пору спеки охолоджуватися по-справжньому?

Установка кондиціонера – це найкращий спосіб боротьби з некомфортною температурою. Але існують різні способи боротьби з високою температурою, які дозволяють вирішити цю проблему меншими зусиллями.

Один з способів – нічне охолодження. У нічний час рекомендується ширше відкривати вікна і двері для того, щоб простір заповнився прохолодним повітрям.

Вранці, в час коли сонце починає нагрівати повітря, слід закрити всі вікна щільно, засунути світлонепроникні штори, або встановити світловідбиваючу плівку на вікна для того, щоб перешкоджати проникненню теплого повітря в квартиру або будинок.

Протягом усього дня температура в приміщенні буде відчутно нижче, ніж зовні. Ця методика давним-давно довела свою результативність. Звичайно, ще більш комфортним буде використання звичайних вентиляторів для того, щоб створити хоч якийсь вітерець всередині. Найбільший ефект дає стельовий вентилятор, проте він вимагає і найбільших витрат.

Ще один вихід – це мобільний освіжувач повітря з функцією охолодження. Це не традиційні кондиціонери, оскільки вони не мають на увазі повітропроводів, шлангів для відведення гарячого повітря.

В них необхідно заливати холодну воду, яка згодом буде випаровуватися в повітря, знижуючи температуру на 7-8 градусів проти показників термометра за вікном. Незручність цієї техніки в тому, що з її допомогою можна охолодити лише невелике приміщення, а крім того, сюди потрібно постійно заливати холодну воду.

Добавить комментарий

Top