Фірма доньки нового глави Київщини за 3 роки натендерила 140 млн грн

Фірма доньки нового глави Київщини за 3 роки натендерила 140 млн грн
111893 ПЕРЕГЛЯДІВ

*Read this text in English*

Столична компанія «Новітнє обладнання» почала вигравати державні тендери після того, як її співвласником стала донька нового голови Київської обласної держадміністрації Олександра Терещука. За три роки фірма отримала підрядів на 140 млн гривень.

Про це повідомляє Bihus.info.

Донька глави Київщини Оксана Сорочинська пішла в бізнес у 2015 році. На той момент Терещук керував Головним управлінням Міністерства внутрішніх справ у Києві. Його намагалися звільнити з МВС у рамках люстрації ще на початку 2015 року, але втрутився особисто президент Петро Порошенко. Зрештою наприкінці 2015-го його таки звільнили.

Невдовзі компанія доньки екс-правоохоронця виграла тендер на поставку комп’ютерів Центру обслуговування підрозділів МВС. А коли Терещука призначили заступником голови Одеської облдержадміністрації, фірма його доньки стала потужним переможцем тендерів на Одещині.

Зокрема, компанія отримала великі замовлення на створення систем відеоспостереження від порту «Южний», а також Ізмаїльського та Іллічівського морських портів. Тільки з «Южним» фірма натендерила на майже 70 млн гривень. Як виявилося, окремі позиції товарів «Новітнє обладнання» продавало портам із суттєвою переплатою.

Паралельно у фірми суттєво зросли замовлення і в Києві. Понад 10 млн гривень вона отримала за обладнання для відеоспостереження та аудит систем безпеки від «Київ-Дніпровського Міжгалузевого підприємства промислового залізничного транспорту». Це підприємство Мінінфраструктури, яке довгий час очолював Володимир Панкратов. Його 21-річний син Євген виявився партнером доньки Терещука по «Новітньому обладнанню».

Цікаво, що фактичне місце розташування «Новітнього обладнання» невідоме. За першою адресою, вказаною на сайті фірми, нині лише напівзруйнований будинок, за другою, зазначеною в Держреєстрі, знайти офіс з потрібним номером не вдалося.

Автор: Vse.Media

Связаться с нами: politica.chat@gmail.com

Мої відео