Порошенко регулярно проводить таємні зустрічі з Медведчуком – «Схеми»

Порошенко регулярно проводить таємні зустрічі з Медведчуком – «Схеми»
223273 ПЕРЕГЛЯДІВ

Лідер руху «Український вибір – право народу», глава політради партії «За життя» Віктор Медведчук регулярно їздить на Банкову в Адміністрацію президента Петра Порошенка.

Про це йдеться у розслідуванні програми «Схеми».

Так, упродовж останніх чотирьох місяців журналісти зафіксували низку зустрічей глави держави з Медведчуком, до того ж в одному із випадків політик приїжджав до маєтку Порошенка в Козині.

Щонайменше двічі Порошенко і Медведчук зустрічалися напередодні запровадження Росією санкцій проти українських громадян і компаній – в Адміністрації президента (24 жовтня) і вдома у Порошенка (27 жовтня).

Щоразу ці зустрічі намагалися утаємничити – працівники Управління державної охорони і Національної поліції вчиняли спроби запобігти фіксації цих фактів журналістами.

У Порошенка зустрічі з Медведчуком пояснили так: «Президент провів кілька зустрічей із Медведчуком, на яких висловив незадоволення через затягування процесу звільнення українських політв’язнів Кремля, яких незаконно утримують в Росії та на окупованих нею територіях, і виключно для зрушення з мертвої точки цього питання».

При цьому в прес-службі глави держави заперечили спільні з Медведчуком бізнес-інтереси, а також наголосили, що президент «відкрито називає Росію – країною-агресором і не поділяє ідеї та політичні висловлювання Віктора Медведчука».

Автор: Vse.Media

Связаться с нами: politica.chat@gmail.com

Мої відео