Польща зводить тришарову огорожу на кордоні з Калінінградською областю рф

Польща зводить тришарову огорожу на кордоні з Калінінградською областю рф
345425 ПЕРЕГЛЯДІВ

Залізна завіса опускається. Польща побудує тимчасовий бар’єр на своєму кордоні з російським ексклавом – Калінінградською областю.

Про це оголосив польський віцепрем’єр Маріуш Блащак заявив на пресконференції у Варшаві у середу, 2 листопада. Він повідомив, що будівельні роботи стартують того ж дня, його цитує інформаційне агентство IAR Польського радіо.

Віцепрем'єр-міністр, який також є міністром оборони Польщі, сказав: "У зв'язку з відкриттям рейсів з Близького Сходу та Північної Африки до Калінінграда я вирішив вжити заходів для посилення безпеки на кордоні Польщі з Калінінградською областю, шляхом посилення цього кордону".

Він додав: "Сьогодні сапери польської армії розпочнуть роботи зі зведення тимчасового загородження на кордоні з Калінінградською областю".

Блащак повідомив журналістам, що загородження буде "таке ж, як на білоруському кордоні", висотою 2,5 метри, глибиною 3 метри і складатиметься з трьох огорож із колючих стрічок.

"Також буде додаткова огорожа з польського боку для захисту тварин", – повідомив він.

Блащак заявив, що уряд "рішуче налаштований забезпечити безпеку кордону з Калінінградською областю".

Він додав: "Ми спираємося на минулорічний досвід. Немає жодних сумнівів, що тимчасовий бар’єр допоміг захистити польсько-білоруський кордон у той час; вона зірвала гібридну атаку з території Білорусі або, принаймні, значно сповільнила її".

"Тому ми вирішили, що такий бар'єр також потрібно побудувати й на кордоні з Калінінградською областю", – сказав Блащак журналістам.

Блащак підтвердив інформацію про те, що Польща встановить камери та детектори руху на кордоні з росією, заявивши, що будуть проводитися роботи з встановлення "обладнання, яке дозволить здійснювати електронний контроль на кордоні з Калінінградською областю".

stopcor.org

Связаться с нами: [email protected]

Мої відео