Грузинська опозиція обвинувачує Зурабішвілі у тиражуванні російської пропаганди

  			Грузинська опозиція обвинувачує Зурабішвілі у тиражуванні російської пропаганди
113390 ПЕРЕГЛЯДІВ

Грузинська опозиція розкритикувала президента Саломе Зурабішвілі за висловлювання стосовно недоцільності розміщення в місті військової бази США, назвавши це “безпосереднім тиражуванням російської пропаганди”.

Президент Грузії виступила за інтенсивніші відносини з НАТО і США, а також наголосила, що проти ідеї розміщення американських військових баз на території країні.

“Не думаю, що це буде рекомендовано. Нам не потрібно робити кроки, які можуть бути розцінені як провокації. І я не думаю, що США готові до розміщення тут військової бази, яка, ймовірно, викличе реакцію як з боку Росії, так і з боку терористичних рухів, які дуже активні в цьому регіоні”, – заявляє президент.

“Це безпосереднє тиражування російської пропаганди. Із кожним днем зростає впевненість в тому, що Зурабішвілі завершить кар’єру імпічментом. Хоча на даному етапі важливо, щоб до імпічменту вона не завдала такими заявами невиправний шкоди країні”, – реакція в партії ” Єдиний національний рух” на висловлювання Зурабішвілі.

В ОП “Європейська Грузія” висловили жаль, що питання розміщення в Грузії військової бази будь-якої держави не стоїть на порядку денному.

Як зазначає “Голос Америки”, у правлячій партії Грузії вирішили дистанціюватися від позиції президента.

Каха Каладзе, генсек партії “Грузинська мрія” та мер Тбілісі, заявив, що Зурабішвілі не є членом правлячої партії, і що “Грузинська мрія” підтримала її кандидатуру під час президентських виборів виходячи з того, що вона була “єдиним гідним кандидатом”.

Але, за його словами, “не треба ототожнювати пані Зурабішвілі з партією”.

Перший віце-спікер Тамар Чугошвілі уникла відповіді на питання про позицію президента та зазначила, що питання розміщення американських баз в країні не розглядається, тому немає нагоди обговорювати задане питання.

Связаться с нами: politica.chat@gmail.com

Мої відео