Плагіат чи збіг: виступ Лазарєва на Євробаченні нагадував номер співачки з Північної Македонії

  			Плагіат чи збіг: виступ Лазарєва на Євробаченні нагадував номер співачки з Північної Македонії
225758 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сергій Лазарєв, який представив РФ на цьогорічному Євробаченні, у фіналі виступав з конкурсним номером, подібним на той, що підготувала конкурсантка з Північної Македонії Тамара Тодевська

“Виступи артистів у фіналі пройшли під номерами 5 і 8 (5 – Лазарєв, 8 – Тодевська). У обох виконавців основною декорацією стали дзеркальні екрани, на яких транслювали їх зображення. До того ж, принципи постановки номерів дуже схожі, як і їхні пісні”, – зазначає видання Обозреватель.

Сам російський співак прокоментував цю ситуацію, підкресливши, що їхні номери дійсно дуже нагадують один одного. Водночас він впевнено наголосив, що принципово не дивився номери інших учасників, і подібність його програми на виступ Тодевьскої його ніяк не збентежила.

“Я не дивлюся номери інших учасників свідомо і принципово. Я бачив фотографії, схожі на сцені панелі. У нас вся концепція побудована на дзеркалах, на відображеннях, але наші історії різні. Головне, які емоції народжуються у глядача, коли він дивиться той чи інший виступ”, – відповів співак.


Связаться с нами: politica.chat@gmail.com

Мої відео